ОНЛАЈН КАЗАНОВА ИСМЕЈУВАН ЗА ЕДНА ГРЕШКА: Испратил СЕЛФИ и ​​ништо не испаднало како што ПЛАНИРАЛ! Се јавиле 60 девојки! (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Многу луѓе успеале да ја пронајдат љубовта на својот живот преку социјалните мрежи и апликации. Некои контактирале повеќе потенцијални партнери, некои само со една личност, но во секој случај пронашле сродни души и влегле во врски. Како што се вика, имале среќа.

Loading...

Сепак, едно лице по име Исак го испробал истото, флертувајќи со повеќе партнерки, но тоа го сторил многу несмасно. Исак не сакал да губи време и за да не ги испраќа своите секси селфија многу пати, тој случајно започнал разговор со дури 60 девојки, пишува британскиот портал.

 

 

Една од нив, Алена, го споделила ова искуство на Тикток каде рече дека жените во групата наскоро сфатиле дека Исак зборува со сите истовремено. Им се извинил на сите девојки, и додаде дека сега „ќе преиспита некои од неговите животни одлуки“, но за среќа девојките не биле навредени – згора на тоа, Алена рече дека некои дури станале и пријатели затоа што подобро се запознале.

– Почитувани, жал ми е за моите постапки. Отидов на тренинг доцна во ноќта и дојдов до ужасна идеја приватно да им ја испратам мојата фотографија и објава на девојките, но како што знаете, наместо тоа, создадов група. Ова е навистина срамота и жал ми е за оние што ги повредив. Учам од оваа грешка и ќе преиспитам некои од моите животни одлуки. И наскоро ќе направам забава  „навредувајте го Исак“ на која сте поканети сите – им напишал младиот маж.

 

Loading...

 

Откако Алена сподели видео за тоа на Тикток, таа брзо собра повеќе од милион прегледи, а грешката на Исак насмеа многумина.

– Зошто звучи како неговата мајка да го натерала да го испрати ова извинување? – се пошегувал еден корисник, додека друг се прашувал „Како ги следи воопшто сите тие девојки?

 

 

@alainadevriesthe story of 60 new best friends… ##thirsttrapgonewrong ##fyp ##foryou♬ Oh No – Kreepa


Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *