Ограбена бензинска пумпа во с. Добрашане

Сподели со своите пријатели

Бензинската пумпа „Детоил“ во с. Доброшане утринава околу 3:40 часот била ограбена од страна на разбојник кој на вработениот му се заканил со пиштол и нож, а откако од касата успеал да извади 10.000 денари избегал од местото на настанот.

Loading...

Секторот за внатрешни работи работи на целосно расветлување на случајот.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.