13.04.2019 14:46

Ограбен 18-годишен кумановец среде бел ден

Facebook Twitter Google+

На 12.04.2019 во 12,34 ч. Б.С (18) од Куманово, пријавил дека околу 11,50 ч. Во близина на плоштад Скендербег две лица со закана му одзеле пари, информираат од полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments