13.04.2019 14:46

Ограбен 18-годишен кумановец среде бел ден


На 12.04.2019 во 12,34 ч. Б.С (18) од Куманово, пријавил дека околу 11,50 ч. Во близина на плоштад Скендербег две лица со закана му одзеле пари, информираат од полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments