Од сиромашна студентка станала с*кс бомба на OnlyFans

Сподели со своите пријатели

Сиромаштијата и создала многу стрес и проблеми, па таа и нејзиното момче дошле до идеја како лесно и брзо да добијат голема сума на пари.

Loading...

Камила Ели има 21 година и е студентка по хемија и психологија. Таа едвај врзувала крај со крај во првата година од студирањето и била под знак прашалник дали ќе може да ја плати школарина за да го продолжи образованието.

Сиромаштијата и создала многу стрес и проблеми, па таа и нејзиното момче дошле до идеја како лесно и брзо да добијат голема сума на пари.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Camila Elle (@camilaelle2)

 

Таа се регистрирала на страницата за возрасни, OnlyFans, и започнала да објавува провокативни фотографии, но секс снимки со нејзиното момче. Двојката од Флорида започнала да снима во студентската соба, а денес заработуваат околу 109.000 фунти месечно, пренесува Дејли Стар.

Тие за медиумите открија дека патот до богатството не бил лесен, не поради описот на работата, туку поради осудата, критиката, па дури и смртните закани што ги добивале од околината.

Loading...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Camila Elle (@camilaelle2)

 

„Мажите ме прогонуваа, ме малтретираа, банките ми создаваа проблеми и ми затвораа сметки, тие исто така ни ги одбиваа барањата за сместување,сето тоа заради работата што ја работиме“, вели Камила, додавајќи дека со нејзиното момче работат заедно. “Ако тој не е на сцената, тогаш тој е зад камерата. Се занимава со маркетинг и социјални медиуми, договара соработка …”

Најлошата ситуација што ја доживеала е злоупотреба и закани за силување од страна на соседите. И покрај тоа, момчето  вели дека не жали за изборот во кариерата, напротив – среќни се што може да си дозволат безгрижно учење, но и некои други луксузни работи.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Camila Elle (@camilaelle2)

 

Loading...