Облече тесни панталони и направи хаос на улиците: Реакциите на мажите се хит! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

ТикТок е популарен предизвик во кој убавиците снимаат што им се случува зад грб.

Loading...

Поточно, тие ги снимаат минувачите и гледаат дали се свртеле по нив.

Сакаше да ги импресионира сите на ТикТок, па се посрамоти „за сите пари“ (ВИДЕО)

Алекс Морган се реши да го стори истото – таа облекла тесни панталони и направи хаос!

Нејзиното видео ја насмеа планетата – погледнете како мажите се криват за да го погледнат нејзиниот задник.

 

@realalexas

What’s your fav reaction? #fyp

♬ original sound – Alexas Morgan


Leave a Reply