Нова летна сезона и нови смешни инсерти од плажите (видео)

Сподели со своите пријатели

Летото е период кога за многумина се случуваат најдобрите моменти, а како и не би кога сите се на заслужентие годишни одмори каде се забавуваат, но од нивната забава има и смешни моменти кои ги споделиле на социјалните мрежи, а некој од нив ја направил оваа интересна и смешна видео компилација.

[wpdevart_like_box profile_id=”1414421878780055″ connections=”show” width=”300″ height=”550″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”en_US”]

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.