Неверојатни 40% попуст во My Time – Куманово

Сподели со своите пријатели

 

Loading...

Декември е месец на изненадувања и подароци. Затоа My Time одлучи да ги изненади Кумановци со неверојатно намалување до 40%.

Единствено во My Time – Куманово, производите од новата outlet продавница во Скопје, достапни со попуст од неверојатни 40%.

Подарете си себе и на своите најблиски висококвалитетен часовник или  парче накит од светски познатите брендови Just Cavalli, Esprit, Jacques Lemans, Guess, Esprit и многу други!

Ве очекуваме во My Time – Куманово на улица Маршал Тито 1/1, во редот на скопските дуќани.

My Time – за поинакви празници!


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.