Неверојатна реакција на куче кога го гледа сопственикот по три месеци (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Видео објавено на ТикТок собра повеќе од 27 милиони прегледи и стана вирален хит поради преслатката реакција на кучето кога го виде својот сопственик на аеродромот по три месеци.

Loading...

Кучето го пречекало сопственикот во друштво на сопственикот носејќи балони и цело време не можел да престане да мавта со опашката од возбуда.

Кога конечно го видел сопственикот, на неговата среќа и немало крај. Истрча кон неа и му се фрли во прегратка, лижејќи ја по целото лице.

„Три месеци разделба“, стои во описот на видеото.

Коментарите на ТикТок не го криеја задоволството од глетката.

„Ние не заслужуваме кучиња“, „Најчистата љубов што некогаш ја видел тој аеродром“, „Ми се допаѓа како луѓето во близина се свртеа и се насмевнаа“, „Мислам дека кучето не можеше да мавта со опашката посилно од него. направи“, беа само неколку од коментарите.

 

@goldenretriever_hugi

3 months apart ❤️ #airport #love #dogs #goldenretrieverlife #missedyou #puppydog #doglove #goldenretrieverpuppy

♬ original sound – 🤍 Fav Tunes 🤍

Loading...