20.02.2018 01:42

Неверојатен трик за отпаркирање кој ги збуни социјалните мрежи (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Снимка од несекојдневно отпаркирање направена во Бразил се појави на социјалните мрежи и ги збуни корисниците ширум светот.

Некои луѓе се шампиони за паркирање (фото)

За да го напушти паркинг местото, на кое бил паралелно паркиран, непознат возач извел маневар со кој изгледаше дека во момент автомобилот лебди.

Наместо да плати казна за погрешно паркирање му предложиле да посвои мачка (видео)

Loading...

Трикот остави во чудо илјадници луѓе кои го гледаа видеото. Но, иако многумина и натаму се збунети се појави можно објаснување.

Автомобилските таблички ќе бидат дигитални: Еве како ќе изгледаат (видео)

Имено, некои од оние кои коментирале велат дека се работи за трик кој датира до 50-те години, односно автомобилот има петто тркало кое помага во вакви ситуации.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments