НЕСЕКОЈДНЕВНО: Кога калуѓерки ќе се обидат да ограбат банка (видео)

Сподели со своите пријатели

Жените кои изгледале како калуѓерки влегле во банка во Тансервил и на општо изненадување на сите на шалтерот извадиле пиштоли.

Едната од нив на присутните им рекла да ги подигнат рацете, а медиумите пишуваат дека наводно размениле неколку зборови на шпански јазик.

Едната од нив потоа од вработената побарала пари, меѓутоа отишле со празни раце затоа што вработените го активирале алармот.

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.