Нема да ви се верува, но овие жени навистина постојат (видео)

Сподели со своите пријатели

Овие жени се неверојатни поради своите способности по кои се познати ширум светот.

Loading...

Тие се светски рекоредерки, а поголемиот дел од нив заработува со нивните „таленти“ или она што што се издвојуваат.

  1. Кети Јунг – рекорд во најтенка половина на светот

5

  1. Џулија Гнус – цело истетовирано лице

svetske-rekorderke-zene-svemoguce-foto-printskrin-1449403233-798477

  1. Анета Флорик – најсилната жена во светот

3

  1. Черити Пирс – најдебелата жена во светот

svetske-rekorderke-zene-svemoguce-foto-printskrin-1449403233-798469

  1. Џулија Гунтел – највлексибилната жена во светот.

1


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.