Неколку дена пиеле, а потоа започнала врела акција на улица среде бел ден (видео)

Сподели со своите пријатели

Еден пар малку се занел во јавноста откако се напиле. Имале секс среде бел ден и тоа на улица, пренесува Мирор.

Оваа ситуација се случила неделава во провинцијата Каман во Перу. На заматената снимка се гледа како парот има врела акција додека некој во близината ги снима. Меѓутоа, се чини дека тие не водат сметка за тоа.

Парот секс имал во близина на ресторанот каде само неколку часа претходно се опивале.

Снимката брзо завршила на интернет, а многумина не ја пропуштиле можноста да го искоментираат настанот.

https://youtu.be/ODy_KzKkX_8

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.