12.06.2018 23:38

Некогаш маж, а денеска двојничка на Ким Кардашијан (ВИДЕО)


Талија Алмодовар (31) е трансродова личност од Њујорк, родена како маж кој пред неколку години го променил полот. Денес изгледа како најпознатата старлета во светот, Ким Кардашијан.

На хирушките зафати досега дал(а) околу 70.000 евра, а инспирацијата за промената на полот ја пронашла токму во една од сестрите Кардашијан.

– Ставив силикони во задницата и градите. Операциите ми помогнаат да се чувствувам подобро.

По 12 години и 17 операции: Трансексуалец потрошил милиони за да изгледа како барбика (фото)

Талија истакнува дека многу пари потрошила на гардероба, во која досега вложила околу 25.000 евра.

Како што вели, денес луѓето често ја мешаат со Ким Кардашијан, на која таа и се восхитува, а во вниманието кое го добива во последно време секако ужива. Благодарение на новиот изглед, Талија многу бргу станала популарна во Америка.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments