Нејзината професија е љубовница! Заработува близу 5.000 евра на ден и не размислува за преквалификација

Сподели со своите пријатели

Украинската убавица, која веќе извесно време се занимава со манекенство, е најплатената љубовница во светот, пишуваат странските медиуми.

Loading...

Како што тогаш објавија медиумите, Јана Орфеева е љубовница на саудискиот принц и поради тоа на нејзината сметка секој ден има голема сума пари.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @yana.orfeeva

 

Јана има само 22 години, а на Инстаграм ја следат околу 130.000 следбеници. Судејќи според фотографиите, Јана обожава луксузни патувања и скапи автомобили, со оглед на тоа што често објавува фотографии од најатрактивните дестинации на светот, покажувајќи ја својата извајана фигура.

Јана е платена љубовница на принцот веќе три години, пишува „Дејли Стар“. Поради тоа, на нејзината сметка дневно има по 4.500 евра, а освен тоа, Јана добила скапи подароци, како и платени патувања до дестинациите ширум светот и дополнителни суми пари.

Loading...

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @yana.orfeeva

 

Според странските медиуми, Јана ги вложила тие пари во недвижен имот, па купила луксузни станови во Москва и Киев.

Пријатели на украинскиот модел ја опишуваат Јана како „добра и убава“, но и разгалена.

 

 

Loading...

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @yana.orfeeva


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *