НЕ ПРОПУШТАЈТЕ: DJ VASILE вечерва во Summer Club Space

Сподели со своите пријатели

По черашната одлична забава со DJ KARPAX, вечерва Summer Club Space продолжува со својата викенд агенда. DJ VASILE ќе ве понесе во ритамот на викендот со најдобрата commercial house забава во градот.

Не размислувајте премногу каде да излезете вечерва. Но, не заборавајте тука не завршува забавата. Посетете ги и утревечер, заедно со DJ ZDRAVKO и неговиот избор на македонска и екс ју музика да се забавуваме до раните утрински часови.

Одлично расположениот персонал и ладните пијалоци за сечиј вкус, ве чекаат. Влезот, СЛОБОДЕН!

За резервации и повеќе информации јавете се кај менаџерите Филип Атанасов – 078967751 или Милан Алексиќ – 071267121.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.