НЕ ГИ СЕЧЕЛА НОКТИТЕ 6 месеци: Го срушила рекордот, глетката не е баш убава! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Интернетот е полн со бизарност и ни дава увид во неверојатните потези и одлуки на луѓето ширум светот. Така неодамна, една корисничка на ТикТок, која се потпишува како „elena___beauty“, објави видео од своите нокти што ги пуштала шест месеци.

Loading...

Снимката стана вирална преку ноќ.

@elena___beautyInst: elena___beauty ##fyp ##fy ##рек ##рекомендации ##foryoupage ##trend ##foryourpage ##viral ##progress ##nails ##style ##ногти ##ДаёжъБалдёж

♬ MAKE IT RED CHALLENGE [Ashnikko – Daisy] – Call me Jony 🤓

Елена решила да ги отсече, но не за да ги фрли, туку да ги сочува и да ги продаде како што објавила во видеото. Таа исто така напиша дека го срушила рускиот национален рекорд.

 

 

@elena___beautyInst: elena___beauty ##fy ##fyp ##foryou ##foryourpage ##nails ##MEGADREAMS ##рек ##рекомендации ##ногти ##viral ##viral_video ##longnails ##sale ##shock ##wow

♬ Mr. Blue Sky – Electric Light Orchestra


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *