Навивачка ги покажа градите во директен пренос, па доби неморална понуда (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Девојка во дресот на Едмонтон го подигна дресот на натпреварот против Далас. И таа ги полуди сајтовите за возрасни.

Loading...

Едмонтон Ојлерс ја започнуваат својата финална серија против Флорида Пантерс во недела и одат на нивниот прв Куп на Стенли од 1993 година и нивната прва титула во хокеј на мраз од 1990 година.

Оваа една реченица е единствениот спорт што ќе го прочитате во оваа статија, а остатокот е за навивачката која ги полуде порно сајтовите откако ја подигна кошулата.

Во петтиот натпревар против Далас во полуфиналето, девојката во дресот на Едмонтон го крена дресот и ги откри градите.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Жена го тужела сопругот затоа што не ја однел на аеродром: „Имав трошок“

„Таа е создадена за ова“

Како што пишува THMZ, позната порно страница која има над 60 милиони прегледи месечно, на непозната девојка ѝ понудила улога.

Портпаролот на страницата рекол: „Нејзините гради се создадени за тоа“.

И не се борат само тие за наклонетоста на разголената навивачка.

Постои уште еден сајт Камсода кој на девојката ѝ нуди 100 илјади долари само за повторно да ја подигне кошулата.

Loading...

OnlyFans се приклучи на трката и се обидува да ја регрутира.

Сите имаат заеднички проблем, не знаат која е девојката.

Таа се уште не се јавила…