Нападнат вработен на бензинска во Куманово

Сподели со своите пријатели

Шеесет и двегодишен кумановец вработен на бензинска пумпа бил физички нападнат на своето работно место.

Loading...

– На 11.07.2024 година во 04.16 часот во СВР Куманово, А.О. (62) вработен на бензинска пумпа во Куманово пријавил дека додека бил на неговото работно место бил физички нападнат од едно лице, информираат од кумановската полиција.

Оттаму додаваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Никола Ивановски

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Монодрама на Театар Куманово оди на фестивал во Германија