Најубавото девојче во светот сега покажа и колку убаво знае да пее (фото+видео)

Сподели со своите пријатели

Русинката Анастасија Књазева важи за едно од најубавите девојчиња во светот и е вистинска ѕвезда на социјалните мрежи. Малечката убавица со продорни сини очи, веќе иа 309.000 фанови на Инстаграм, а може да се пофали и со успешна кариера на модел.

Неодамна покажа и дека знае убаво да пее.

Оваа девојка е толку убава што родителите и забраниле сама да излегува од дома!

На нејзиниот профил осамнаа две снимки на кои оваа девојче демонстрира какви пејачки способности поседува.

 

Loading...

View this post on Instagram

Самая лучшая 😍

A post shared by Анастасия Князева (@knyazeva_anastasiya_official) on

 

Додека се возела во автомобилот со својата мајка започнала да пее од сиот глас со музиката на радиото, а потоа и тивко ги потпевнуваше песните на омилениот пејач.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.