Најбизарниот пар: Разликата помеѓу нив е 60 години, но велат сексот им е одличен (видео)

Сподели со своите пријатели

Кајл Џонс (31) го привлекуваат постари жени, толку постари што неговата девојка има дури 60 години повеќе од него. 

Неговата избраничка Мардџори наполнила 91 година. Оаа момче никогаш претходно не бил со девојка од својата возраст.

Некои луѓе ги привлекуваат русокоси, бринети, слаби, полначки… Мене ме привлекуваат постари жени – вели тој.

Кајл уште од 12 години сфатил дека сака постари жени затоа што го привлекува седата коса, набрчкана кожа и опуштени гради. Тој исто така смета дека е вистинско доживување постара жена да биде со многу помладо момче.

Сексот е одличен, понекогаш и себе се изненадам. А тој е неверојатен и тоа ми се допаѓа – вели неговата избраничка Мардџори и додава дека некогаш има чувство како да и е син се додека не се најдат во креветот заедно.

Покрај неа, Кајл има уште неколку постари дами со кои се гледа.

Loading...

This Man Is Only Attracted To Elderly Women

This 31-year-old man ONLY dates elderly women ?

Публикувахте от UNILAD в Вторник, 15 август 2017 г.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.