Над 7 милиони прегледи: Мажи шишајте се дома (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Овој фризер е многу креативен и користи необични работи за идеално да го задоволи својот клиент.

Погледнете што му треба покрај ножици и машинка за добра машка фризура.

Loading...

Видеото е снимено пред 4 години, а има добиено неверојатен број на прегледи оваа година, бидејќи салоните за шишање се затворени поради пандемијата на коронавирус, а советите за фризури за дома се многу потребни.

Медицинска сестра им запеа на колегите и стана вирален хит (ВИДЕО)

Видеото е прегледано повеќе од 7 милиони пати, а фризерот за 4 минути објаснува како да потсриже маж, за да направите убав премин од најкратката до најдолгата коса.

Погледнете го видеото што им помогна на аматерите да си ја скратат косата во домашни услови.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *