На свадбата пуштил видео од невестата каде има с*кс со сопругот на нејзината бремена сестра (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Совршено мирна свадба во Кина брзо се претвори во хаос. Младоженецот планирал гадна одмазда на својата избраничка, покажувајќи ѝ видео на кое има секс со сопругот на нејзината бремена сестра на свадбата.

Loading...

На снимката може да се види натписот „Младоженецот пуштил видео пред сите во кое неговата сопруга го изневерува со сопругот на нејзината бремена сестра“, а на „големото“ изненадување му претходеле бројни аплаузи и извици од семејството и гости.

Иако се работи за видео од 2019 година, деновиве стана вирално на TikTok и за само неколку дена собра околу 6 милиони прегледи.

Штом секс видеото се појавило на екранот, бесната невеста го фрлила својот букет кон младоженецот, додека тој и викал со прашањето „Мислеше ли дека не знам за тоа?“.

Потценување е да се каже дека гостите беа во шок, а реакциите на интернет коментаторите беа поделени.

 

@koolprince33 Cheating bride #chinese #chinestiktok #usa #worldtiktok #vira ♬ original sound – Kool Prince

 

Loading...