НА БИЗАРНИТЕ ТРЕНДОВИ ИМ НЕМА КРАЈ: Само погледнете ги овие патики… (фото)

Сподели со своите пријатели

На модниот пазар пристигнаа „грдите патики“ кои трендот на бизарност кога е во прашање светот на модата го подигнаа на сосема ново ниво.

Loading...

Еден моден бренд на Неделата на модата во париз претстави колекција за проелт 2018. година, а помеѓу комбинациите се најдоа и овие грди патии.

Пластичните кеси веќе не служат само за отпад – станаа нов моден тренд (видео)

Ние никако не би можеле да се замислиме да ги вклопиме во секојдневната комбинација.

https://twitter.com/LE_BONES/status/913799713559859201?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fzabava%2Fludi-svet%2F2982909%2Fbizarnim-trendovima-nikad-kraja-kada-pogledajte-ove-patike-necete-prestati-da-se-cudite-kakva-je-ovo-moda

Сепак, по ова останува отворено прашањето што следно е на ред?


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.