На 12 години пее како вистинска професионална пејачка (видео)

Сподели со своите пријатели

Миа Неговетиќ има само 12 години, а веќе го воодушеви жирито на хрватското шоу „Ѕвездички“м кое го емитува телевизијата РТЛ.

Loading...

Таа ја испеа песната на Бијонси, Listen со која ги воодушеви сите присутни во студиото и си обезбеди пласман во понатамошниот дел од натпреварувањето.

Емисијата ќе се емитува оваа сабота од 20 часот на хрватската телевизија РТЛ.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.