Му се одмаздила така што доказите за неверството ги излепила по ѕидот со супер лепак (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Девојката поминала два часа печатејќи ги сите докази што ги собрала за неверството на нејзиниот партнер.

Loading...

Потоа ги зела хартиите и ги залепила околу спалната соба со супер лепак. Одлучила да му одржи лекција поради изневерувањето, а на ТикТок објавила снимки за одмаздата.

Нејзиното момче ја нарече луда и параноична затоа што мисли дека ја изневерува, но таа најде доказ и не дека тој изневерувал еднаш, туку трипати со „прекрасните дами“.

 

 

Девојката собрала сè што можела со видео во кое се гледа како печати хартии и се подготвува да ги залепи како позадина во соба.

Таа истакна дека станува збор за „нови, убави позадини“.

Loading...

За два часа успеа да ги покрие сите ѕидови и сите трудови со докази, па дури и го залепи огледалото. Супер лепак, се разбира.

„Веројатно после ова дури нема да може да се погледне во огледало“, рече таа.

И двете снимки собраа скоро 10.000.000 милиони прегледи. Првиот дел собра околу 2.500.000, а вториот неверојатни 7.300.000 прегледи, што е доста за непознато лице на социјалните мрежи.

 

@lovetruthinkCheater cheater pumpkin eater 💁🏼‍♀️ #fyp #boyfriends #girlfriend #couplegoals #cheater #snowstorm #colddays #diy #craft #viral #lgbt♬ Oh No – Kreepa

Таа исто така објасни дека не сака да биде во куќата кога момчето ја видел реновираната куќа и само му рекла дека има изненадување за него.

За големо изненадување ставила дури и балони, конфети и остатокот. Таа го блокирала, но рече дека остава говорни пошти од друг број и тврди дека е верен.

– Прекрасно е, го сакам она што го направи со просторијата – прочитај еден коментар.

Loading...

 

@lovetruthinkCheater cheater pumpkin eater PART 2! #fyp #boyfriends #girlfriend #couplegoals #cheater #snowstorm #colddays #diy #craft #viral #lgbt

♬ Oh No – Kreepa


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *