Момчето ја гледал како има се*с со ДВАЈЦА мажи: Потоа ги замениле улогите и почнало ЛУДИЛО

Сподели со своите пријатели

Некои луѓе навистина сакаат да пробуваат различни работи со својот партнер.

Loading...

И на некои им се допаѓа само доволно за да сакаат да го направат одново.

Сепак, не може сè да биде како што ние сакаме да биде.

Една Британка ја раскажа приказната за тоа како таа и нејзиното момче имале секс со различни луѓе на една забава.

 

 

– Уште во март, тие сакаа да присуствуваме на секс забава за мојот роденден. И јас бев воодушевена и преплашена од идејата. Ми рече дека билетите се околу 650 евра и ми вети дека ќе биде вистинско лудило на забавата – ја започна својата приказна.

Loading...

– Единствениот проблем беше што немаше доволно пари, па ме замоли да платам со мојата картичка, а тој подоцна да ми ги врати сите пари. Бев толку заљубена во него што се согласив. Викендот беше фантастичен, имавме секс со многу други луѓе. Ме гледаше додека имав секс со двајца мажи, а јас го гледав додека водеше љубов со 4 девојки во џакузи – објаснува Британката и продолжува:

– Пиевме, јадевме вкусна храна и заборавивме на сите грижи. Додека одевме дома, го замолив да ми вети дека ќе го сториме сето тоа одново. Но, сега ме остави и воопшто не ми ги врати тие 650 евра. Како можеше да ме измами? Да бидат работите уште полоши, тој најде друга девојка со која планира повторно да оди на таа забава – ја завршува својата приказна.

 

 

Одговор на терапевтот:

– Се прашувам дали вашето поранешно момче има навика да води љубов со жени, ги тера да плаќаат за него, а потоа да исчезне од лицето на земјата? Проблемот е што тој може да тврди дека сте го споделиле со тие 650 евра и дека никогаш повеќе не ви ги враќа. Не дозволувајте повторно да ве измамат вака во иднина.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *