16.04.2019 01:54

Момче го понашло бричот па на сестра му и себеси направил нови фризури (ВИДЕО)


Кога мајката Стефи Лејг од Њујорк видела што нејзиниот син направил на неговата сестра и себеси, односно необичните фризури откако го пронашол електричниот брич, не можела, а да не ја види смешната страна на целата ситуација.

Како што пренесува Унилад, момчето Теди го пронашол бричот на мама, а откако се „разубавил“ себеси, решил и на помалата сестра Елоиз да и направи нова фризура.

loading...

И додека себеси си го избричил поголемиот дел од предната страна на главата, сестрата минала полошо, затоа што останала скоро без целата коса од задната страна.

Кога Стефи ја прашала ќерката дали и се доапаѓа новата фризура, таа одлучно рекла „не“.

Потоа деовјчето ја прашала мајката дали може да си ја врати косата назад, на што Стефи одговара да не се грижи, оти косата повторно ќе и порасне.

Снимката е споделена на Твитер и насмеа многумина.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments