Момче добило трауми откако ја видел трансформацијата на неговата девојка (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Нејзиното име е всушност Арин, а третманот за трансформација го добила благодарение на веб-серијата „Трансформирани“.

Loading...

Во коментарите на социјалните мрежи и пишуваат дека е одлично што видела дека освен црната има и други бои. Критичарите исто така предлагаат таа да биде „нормална“ што почесто.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by vampryn (@vampryn_)

Готичарка, која на Инстаграм е позната како vampryn_, покажала како изгледа нормално, што ги шокирало сите што ја следат.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by vampryn (@vampryn_)

Loading...

Арин била целосно трансформиран во таа епизода, од фризури до шминка и облека. Така, таа добила шанса да види како би изгледало да се биде модел на Инстаграм.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by vampryn (@vampryn_)

Таа објасни дека и требаа два, два и пол часа секое утро да се среди. Кога на Инстаграм носела сина перика и се облекла како девојка, не и се допадна тоа што го видела, па се вратила на стариот готски изглед.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by vampryn (@vampryn_)

 

Loading...

На готичарите кои ја следат им олеснило, но и  на нејзиното момче. Тој и рекол да се смени што побрзо затоа што не можел да ја погледне. И сестрата била шокирана. Мислела дека не е истата личност.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by vampryn (@vampryn_)

– Изгледам како возрасна жена, не ми се допаѓа. „Воопшто не ми се допаѓа“, рече таа. Видеото е објавено на Јутјуб пред два дена и го погледнаа скоро милион луѓе.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *