Моите родители немаат идеја што правам: Се снимам исклучиво со сопругот и заработуваме 23.000 евра месечно! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Менаџерка на ресторан, која ја напушти својата работа да снима сексуални филмови со нејзиниот сопруг, денес заработува повеќе од 20.000 фунти (околу 23.000 евра) месечно.

Loading...

Реили Дизел заработуваше околу 3.000 евра месечно во лондонски ресторан пред да одлучи да објави експлицитни снимки на интернет. Таа и нејзиниот сопруг, кој работел како главен готвач, сега се на добар пат да зебат голема сума пари оваа година, благодарение на успехот на популарната платформа за возрасни.

 

 

Рејли вели дека ја сака својата работа и им се одмаздила на омразените кои ја обвинуваат за „продажба на своето тело“ со инсистирање дека ова е само последното поглавје во нејзината „убава љубовна приказна“.

“Мојот сопруг е единствениот човек со кој некогаш сум спиела. Многу луѓе велат дека го продавам моето тело, но јас продавам само видеа. Никогаш не сум спиела со друг маж, како тоа го продавам моето тело?”, Се прашуваше таа.

“Сето тоа го направив со личност во која се заљубив во петто одделение. Ние сме сродни души од детството. Правиме видеа што покажуваат колку се сакаме, не е како порнографија или продажба на тела, тоа е само убава љубовна приказна “, објасни таа.

Loading...

 

@raileydzzFeel free to tell me when you get bored of this haha♬ Shake That Ass – J.Earl 🌟

 

Двојката, сега и двајцата 31, се преселиле заедно во Лондон кога имале 19 години и започнале да работат во угостителство. Сепак, нивните животи се свртеа кога минатата година беше објавен првиот карантин, што ги остави без работа.

Двојката го напушти Лондон еден час пред да стапи на сила вториот карантин и се пресели во Шпанија, каде што го започнаа објавувањето на видеа во кои водат љубов.

Новата работа на оваа жена го подобри нејзиниот брак и ја зголеми нејзината самодоверба. Рејли и нејзиниот сопруг во моментов ги штедат сите пари за да инвестираат во недвижнини и да патуваат низ целиот свет. Тие ја криеле нивната работа од најблиските затоа што некои од нивните роднини биле „прилично старомодни“. Таа создаде уметничко име за да го заштити своето семејство, кои веруваат дека раководи со интернет компанија.

 

@raileydzzHaters always think that they know better #fypシ゚viral♬ Vũ Điệu Chặt Thịt (Chopping Dance) – The Manh

Loading...

 


Leave a Reply