31.08.2019 00:30

Младоженецот ги остави во шок невестата и гостите: Погледнете како се појави на својата свадба (ВИДЕО)


Еден младоженец дошол до идеја на венчавката да се појави во оклопно возило.

Имено по градските улици во Болтон, Англија тргнал на свадба во тенк.

loading...

Поканетите на оваа Индиска свадба, биле затечени од ваквата глетка и она што младоженецот им го приредил.

Тој до салата за венчавка пристигнал во тенк.

Додека некои го фалеа и се воодушевија на уникатната идеја, други го осудија.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments