31.08.2019 00:30

Младоженецот ги остави во шок невестата и гостите: Погледнете како се појави на својата свадба (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Еден младоженец дошол до идеја на венчавката да се појави во оклопно возило.

Имено по градските улици во Болтон, Англија тргнал на свадба во тенк.

Loading...

Поканетите на оваа Индиска свадба, биле затечени од ваквата глетка и она што младоженецот им го приредил.

Тој до салата за венчавка пристигнал во тенк.

Додека некои го фалеа и се воодушевија на уникатната идеја, други го осудија.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments