18.06.2018 22:30

Мерцедесот украсен со дијаманти и крзнени седишта е еден од најскапите во светот (ВИДЕО)


Мерцедес украсен со дијаманти е еден од најскапите автомобили во светот.

Овој автомобил наводно вреди повеќе од милион долари.

„Mercedes benz SL 600“ е украсен и со 300.000 Сваровск кристали.

Лицето кое може да си приушти вакво возило ќе ужива во необично блескав луксуз, а за целосен комфор ќе се погрижат и крзнени седишта.

Diamond-encrusted Mercedes is worth over $1 million

This Mercedes-Benz is covered in 300,000 Swarovski crystals 💎🚘

Публикувахте от In The Know Creative в Четвъртък, 7 юни 2018 г.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments