Мажите ги глумат своите сопруги: Урнебесен предизвик на ТикТок (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

На ТикТок се појавија видеа од мажи , кои си ги глумат своите сопруги и партнерки, а видеата ги виделе и насмеале милиони низ целиот свет.

 

Loading...
@marbarboyce

My husband pretending to be me 😂😂💀 THE DEDICATION TO PUT ON MY WORKOUT CLOTHES 💀 #ItStartsOnTikTok #WhatsYourPower #married #marriage

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod

 

Минатиот месец, корисничка на ТикТок сподели видео во кое нејзиниот сопруг се преправа дека е таа – и го започна трендот.

 

@mammatodd19

I asked if he would impersonate me… I think he may have nailed it 😂🤷🏽‍♀️ #husbandandwife #husbandchallenge #fyp #hobbylobby #husbandsoftiktok

♬ original sound – Alexa Webster Todd

 

Оттогаш, снимката ја погледнале повеќе од 6,8 милиони луѓе, а голем број парови се приклучиле на овој предизвик.

 

Loading...
@natmulkey

fiancé pretends to be me. #gayticktok #beingmypartner #imtiredletsgotobed #foryoupage

♬ original sound – Nat Mulkey

 

Паровите на тој начин хумористично ги откриваат навиките на своите партнери, додека, судејќи според снимките, добро се забавуваат.

 

@thewifeee

I asked him to impersonate me….I think he has been waiting for this moment. #fyp #facebook

♬ original sound – Thewifeee

 

Некои од нив навистина се потрудиле.

 

@carsonbuck

@baileyduncan52 pretending to be me for a day #beingmywifefor24hrs #fyp #foryou

♬ original sound – Carson

 

Loading...

„Можам да го гледам ова цел ден“, „Најдобриот дел се сопругите,кои хистерично се смеат за време на снимањето. Тоа ме направи среќен затоа што може да се видат како се забавуваат“, се само дел од реакциите.

@lbhill

#coupleschallenge #husbandactinglikewife #husbandwife #fyp #foryou acting like my wife

♬ original sound – LB Hill

 

 

@haleywritemoore

Pretending to be me…. #fyp #foryoupage #foryou #lgbtq #lesbian #queer #gay #lesbiancouple #girlfriend #GetTheLook

♬ original sound – Haley Rose Moore

Loading...

 

@yvettepeterson

Asked my husband to pretend to be me. I guess I leave my shoes everywhere 😂 #MillennialsOfTikTok #DidYouKnow #couplesoftiktokchallenge

♬ original sound – Yvette Peterson


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *