Маж од Куманово почина додека управувал возило на бул. Октомвриска Револуција

Сподели со своите пријатели

Како што информира СВР Куманово, во текот на вчерашниот ден, околу 17,20 часот на бул.„Октомвриска Револуција“ во Куманово Зоран Ј. (55) додека управувал ПМВ „Опел“ со кумановски регистерски ознаки најверојатно му се слошило и удрил во жардињера и починал.

Loading...

Увид на местото на настанот извршиле Ј.О. и екипа на СВР-Куманово. Се работи на целосно расчистување на случајот.

Фото: архива на Кумановски Муабети