Мастурбирала со диносаурус, па го заглавила

Сподели со своите пријатели

Британка во четириесетитте години во паника барала инта интевенција на лекарите. Од непозната причина таа одлучила сексуално да се задоволи со играчка на својот син и ни помалку ни повеќе диосаурус.

Loading...

Сексуалната авантура, меѓутоа тргнала на лошо кога пластичниот Ти-рекс се заглавил во нејзината вагина. Без решение за новонастанатата ситуација, жената морала да побара лекарска помош.

После непријатното објаснуваање каде точно играчката била заглавена, лекарката успеала да ја отстрани со метални медицински клешти.

Неименуваниот извор за Гардијан ги открил сите детали од оваа процедура.

Диносаурусот успеал да се вовлече целиот и му штрчела малку само главата – објаснила лекарката.

Младата лекарка вели дека е горда што успеала да го даде можеби најбизарниот совет: Ако одлучите на мастурбација со диносаурус, ви препорачувам да купите свој или евентуално да ставите кондом или за нога да му привржете конец – прецизирала лекарката.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.