Мартија вечерва настапува во финалето на Пинкови ѕвездички

Сподели со своите пријатели

Драги фанови, вечерва е финалето. Линиите за гласање се нон стоп отворени. Ако до сега со моите настапи ги освоив вашите срца, можете да гласате кога сакате и колку сакате на отворените линии за гласање, напиша Мартија Станојковиќ на својата официјална Фејсбук фан страна.

Со гласање, на Мартија ќе и дадете можност да се претстави во супер финалето со уште некоја интерпретација, вели таа.

Вашата поддршка можете да ја дадете преку глас на телефонскиот број ?141345 со текст GLA C16.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.