Мартија повторно воодушеви со својата изведба (видео)

Сподели со своите пријатели

Мартија Станојковиќ несомнено од емисија во емисија се повеќе го истакнува талентот со кој располага, па така во вчерашната емисија повторно ги воодушеви и разнежни сите со изведба на песната „Ко сам ја“.

Каок звучеше нејзината изведба слушнете сами и уживајте на онаа што оваа кумановското девојче го покажа пред српското жири.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.