Мартија повторно блесна – овојпат со песна на Тамара (видео)

Сподели со своите пријатели

Малата кумановчанка, Мартија Станојковиќ,  сега веќе голема ѕвезда на шоуто “Пинкови ѕвездички”, забележа нов успешен настап на последното издание на шоуто, настапувајќи со песната на Тамара Додевска “Тешко без тебе”.

Мартија досега забележа невиден успех, носејќи се рамо до рамо со сите останати учесници на детското шоу што се емитува на српската ТВ станица Пинк.

Loading...

Секоја чест за неуморната и талентирана кумановчанка.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.