Мартија ќе се бори за титулата „Пинкова ѕвездичка“ (видео)

Сподели со своите пријатели

Мартија Станојковиќ од Куманово вчеравечер ја помина и втората финална емисија од шоуте „Пинкови ѕвездички“ и со тоа си обезбеди пласман во супер финалето каде ќе се бори за победа.

Нејзиниот настап како и до сега наиде на огромен број позитивни коментари од жирито, но и овации од публиката.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.