25.08.2019 17:07

Марихуана пронајдена кај 37-годишен кумановец


На улицата „Народна револуција“ во Куманово  вчера околу 16:50 часот полициски службеници го привеле Д.Ј.(37) од Куманово поради тоа што кај него била пронајдена марихуана, информираат од Министерството за внатрешни работи.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок, велат од МВР.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments