Мало момче снимено како само стои на “работ на смртта” (видео)

Сподели со своите пријатели

Деновиве, на интернет осамна вознемирувачка снимка од дете кое само стои на раб од прозор сместен на осмиот кат од станбена зграда.

Loading...

Инцидентот се случил во рускиот град Мијас во областа Челјабина. Детето без страв стои на раб од прозор и гледа надолу, а во еден момент, детето за малку и ќе паднеше, како што покажува снимката.

Во целиот сплет на околности, детето се врати назад во станот, а целиот случај го забележал сосед кој повикал полиција.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.