Мало девојче објасни како им е на жените: Чисти, пери, пеглај… (видео)

Сподели со своите пријатели

Децата се најискрените суштества на светот, и токму поради таа искреност, тие стануваат неодоливо слатки, посебно во прилики кога имаат задача да објаснат нешто.

Оваа преслатко мало девојче објасни како им е на повеќето жени на светот: Не можам повеќе. Па до кога вака? Чисти, пери, работи, готви…

А, и пентература имам повторно…

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.