Мајката му ги дала телефонот на детето додека се туширала, но подоцна видела дека целиот процес бил пренесуан „во живо” (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Страшни  ситуации со мали деца се неизбежни, но една мајка доживеала голем срам откако нејзината мала ќерка го споделила нејзиното туширање во живо на Инстаграм.

Loading...

“Му дадов на моето дете мобилен телефон за да си игра додека се туширам. Ја вклучив нејзината предучилишна игра, која таа често ја игра”, изјавила  за социјалната мрежа за срамниот инцидент.

 

 

“Следно што знам е дека таа ми тропна на врата барајќи од мене да и помогнам да поправи нешто. Секако, и велам да влезе. Ми го дава мобилниот додека сум под туш. Брзо сфаќам дека мојот телефон се емитува во живо на Инстаграм. Во мојата рака. Додека сум под туш “, продолжи таа.

Постот на Брајана собра повеќе од 28,5 илјади лајкови и над 700 коментари.

“Честитки! Победивте. Не сум сигурен дека секој родител може да ве победи”, вели едно лице, додека друго се прашува колку луѓе го гледале преносот во живо.

Loading...

“Немам идеја! Веднаш го избришав видеото за да не можам да видам ништо”, одговорила засрамената мајка

 

@bri.anna89

Have kids the said #momlife #terribletoddler #toddlersoftiktok #momsoftiktok #threenager #humpday

♬ original sound – Sarah Cothran