Лудо освежување во вашиот љубовен живот: Позата Пајак ќе ги оправда сите очекувања!

Сподели со своите пријатели

Уморни сте од стандардниот сексуален живот? Дали сакате да доживеете нешто ново? Позата пајак дефинитивно ќе придонесе за тоа.

Loading...

Одлично е што партнерката ја презема целата контрола и скоро сигурно ќе достигне кулминација.

 

 

Потребно ви е само столче или табуретка на кое мажот треба да седи додека жената е во скут, свртена кон него.

Таа треба да ги завитка нозете околу неговите рамена и дополнително да го зачини дејството со сензуални и страствени бакнежи, замавнувајќи се напред и назад. На жените ќе им стане една од омилените пози затоа што се доминантни над партнерот.

 

Loading...