Лицата кои го прават ова барем еднаш неделно имаат повеќе се*с

Сподели со своите пријатели

Сексот, дури и ако ни се чини така, конечно престана да биде голема табу-тема.

Loading...

Тука нема мудрост, или ја имате или ја немате, а ако ја имате, или е добра или „може да помине“.

 

 

Сега, некои луѓе имаат врска, па имаат можност да ја практикуваат почесто. Од друга страна, тоа не мора да биде правило, туку зависи од тоа каква е врската.

Во секој случај, без разлика дали сте соло или имате некој, постои трик како да го зголемите бројот на сексуални активности, а всушност тоа е многу едноставно.

 

Loading...

 

Сè што треба да направите е да се средите малку. Можеби звучи глупаво на прв поглед, но размислете за тоа. Ако скокате, мирисате, прилагодувате фризура, ќе се чувствувате многу позаводливо и попривлечно, а сите знаеме дека важи и правилото „кога се сакаш себе си, ги сакаш и другите“.

 

 

Значи, барем еднаш неделно, подгответе се како да одите на многу важна вечера, иако можеби само ќе скокнете во некој локален бар или до вашата поубава половина и да имате секс, тоа сигурно ќе биде за нијанса повозбудлива од вообичаеното.


Loading...

Leave a Reply