Лекси Пантера повторно затверка, но овој пат со змија (видео)

Сподели со своите пријатели

Лекси Пантер стана симбол на тверкањето, откако се прослави со своите цветни хеланки и одличното тело, а пред се задник. 

Loading...

Секој месец имаме можност да видиме нешто ново од оваа млада убавица, а овој пат станува збор за „фри стајл“ на патеката на славните, а затверка и со змија на раменици.

УЖИВАЈТЕ.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.