Лекси Пантера повторно во неодолива тверк акција (видео)

Сподели со своите пријатели

На сите им стана позната по видеото во кое тверка на песната „Lean on“, а од тогаш до сега навистина се прослави со тоа што секој месец може да видиме ново видео од нејзината заводлива тверк акција.

Loading...

Таа навистина е предобра, па жените и завидуваат, а мажите хм…


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.