Кумановка на автобуска станица касната од куче скитник

Сподели со своите пријатели

Четириесет и осумгодишна кумановка утринава била касната од куче скитник на автобуската станица.

– На 19.09.2020 во 07.30 часот во Полициска станица Куманово, Е.К.(48) пријавила дека на автобуска постојка во Кумново била касната од куче скитник, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Loading...

Никола Ивановски


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *