Кумановец почина на работно место во Скопје

Сподели со своите пријатели

Нa 03.02.2020 во 16:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во фирма на ул.„Перо Наков“ во Скопје на А.С.(53) од Куманово, вработен во фирмата, му се слошило и паднал во бессознание.

Loading...

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а увид на местото на настанот извршила увидна екипа од СВР Скопје.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.


Leave a Reply