Кумановец каснат од куче скитник

Сподели со своите пријатели

Дваесет и четиригодишен кумановец бил каснат од куче скитник, а случајот го пријавил и во полиција.

Loading...

– На 05.09.2022 во 10.50 часот во СВР Куманово, К.С.(24) од Куманово пријавил дека на бул.„Октомвриска револуција“ во Куманово бил каснат од куче скитник, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Никола Ивановски


ПРОЧИТАЈТЕ И:  Двајца кратовци приведени откако нападнале кумановци пред казино