24.03.2019 14:28

Кумановец физички нападнат во скопски клуб


А.А.(43) од Куманово рано утринава во 03,10 часот во СВР-Скопје пријавил дека истиот ден околу 01,55 часот во ноќен клуб на улицата “Кеј 13-ти Ноември“ бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од полицијата.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments